Inteligentne systemy automatyki
 
Spectel oferuje najlepsze rozwiązania w branży automatyki domowej, aby Twoje powroty do domu były ekscytujące. Wyobraź sobie, że masz kontroler z ekranem dotykowym lub aplikację na smartfonie lub tablecie, które kontrolują wszystko w Twoim domu, od oświetlenia, po źródło dźwięku odtwarzanego w domowym systemie audio.
Nie musisz wstawać, aby zmienić temperaturę w pomieszczeniu lub przyciemnić światła, pozwól nam wyręczyć Cię rozwiązaniami automatyki domowej, abyś mógł to zrobić bezpośrednio z ekranu dotykowego zdalnego urządzenia lub darmowej aplikacji. Możemy uczynić sterowanym z tabletu lub smartfona prawie wszystko w Twoim domu. Kontroluj każdy pokój w domu lub tylko kino domowe, mamy rozwiązania, które pasują do każdej potrzeby.
 
Możemy sprawić, że Twój inteligentny system automatyki domowej będzie kontrolował twoje rolety, zasłony, oświetlenie zewnętrzne, drzwi garażowe, systemy alarmowy, monitoring i wiele więcej. Powiedzmy, że na początek chciałbyś mieć system, który będzie sterował Twoim kinem domowym i termostatem. Następnie za rok czy dwa zdecydujesz, że chcesz mieć podłączony system nagłośnieniowy i kilka elementów sterujących oświetleniem. Rozwiązania Spectel mogą być stosowane w małych systemach i w miarę potrzeb rozbudowywane. Możemy również zautomatyzować Twoją Firmę, ponieważ mamy doświadczenie w instalacjach systemów inteligentnego budynku w obiektach biurowych i przemysłowych.
 
Rozwiązania automatyki domowej
 
Spośród wielu oferowanych polecamy bezprzewodowe systemy automatyki, np. sterowania oświetleniem. Instalujemy sprzęt m.in. Lutron, Fibaro, Zamel. Systemy te są niesamowite w przypadku rozwiązań automatyki domowej i nie wymagają żadnych nowych przewodów do uruchomienia jakichkolwiek włączników oświetlenia. Wymieniamy stare włączniki oświetlenia na nowe radiowe, instalujemy jednostkę główną, logujemy się do systemu, aby zaprogramować scenariusze oświetleniowe, których oczkujesz i gotowe. Systemy te działają bardzo dobrze i są wyjątkowo niezawodne.
 
Kliknij link kontaktowy, aby wysłać wiadomość e-mail lub zadzwonić do nas, aby dowiedzieć się więcej na temat inteligentnych systemów automatyki.

AUTOMATYKA

inteligentny budynek

 

Strona główna

Kontakt:

 

Spectel Andrzej Popławski

Białystok

 

© 2020 | spectel | Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Kontakt:

 

Spectel Andrzej Popławski

Białystok

 

 

Zobacz nas w youtube
Kontak telefoniczny

+48 506 136 033

Kontakt e-mail

spectel@spectel.pl

Spectel na facebooku