Spectel Białystok - elektryk, profesjonalne instalacje elektryczne

 

Spectel oferuje szeroką gamę usług elektrycznych, od projektów mieszkaniowych po komercyjne i przemysłowe. Dzięki specjalistycznej wiedzy jaką dysponujemy, możemy zrealizować każdy projekt, niezależnie od jego wielkości. Niezależnie od tego, czy remontujesz swoje miejsce pracy, instalujesz sprzęt do monitoringu, przebudowujesz swój dom, czy po prostu dodajesz kolejne gniazdo elektryczne, nasz zespół doświadczonych i profesjonalnych elektryków ma wszystko czego potrzeba, aby wykonać Twój projekt.

Jako kompleksowy serwis, zintegrowany projektant i wykonawca instalacji elektrycznych i niskonapięciowych, oferujemy pełny zakres usług niezbędnych do realizacji projektów zarówno dużych jak i małych.

 

Instalacje elektryczne komercyjne

 

Nasze bogate doświadczenie sprawia, że ​​jesteśmy wiodącym dostawcą komercyjnych usług elektrycznych i ekspertami w zaspokajaniu potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się wszystkimi zadaniami, od budowy i modernizacji po remonty i przełączenia w dowolnej skali. Nasi elektrycy są kompetentni i zaangażowani w dążeniu do osiągnięcia pełnej satysfakcji klienta. Naszym celem jest przekroczenie twoich oczekiwań, niezależnie od tego, czy wyceniamy Twój projekt, czy pracujemy z Tobą w trakcie procesu jego realizacji. Niezależnie od wielkości projektu, koncentrujemy się na priorytecie, obsłudze i wartości. Mamy doświadczenie w sprawnej realizacji projektów, na czas i w ramach budżetu.

 

Instalacje elektryczne przemysłowe

 

Spectel ma 11-letnie doświadczenie w osiąganiu satysfakcji klienta w branży przemysłowej. Niezależnie od Twoich potrzeb dysponujemy zasobami i doświadczeniem, aby świadczyć usługi elektryczne dla Twojej Firmy. Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby, a nasz sukces opiera się na nawiązywaniu długotrwałych relacji i satysfakcji z realizacji powierzonego zadania. Posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do ukończenia dowolnej wielkości projektu. Niezależnie od tego, czego potrzebuje Twój następny projekt, dysponujemy zasobami i możliwościami organizacyjnymi, aby go wykonać.

 

Instalacje elektryczne domowe

 

Twój domowy system elektryczny jest sercem Twojego miejsca zamieszkania, dlatego podczas pracy nad nim musisz zaufać wyłącznie wykwalifikowanym, licencjonowanym i doświadczonym elektrykom. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz usług elektrycznych w budynkach mieszkalnych, mieszkaniach, czy w całej domowej instalacji elektrycznej, z zaangażowaniem realizujemy Twoje potrzeby elektryczne.

 

Nasze usługi obejmują między innymi:


• instalacje elektryczne do 1kV, (nowe realizacje, modernizacje, wymiana instalacji), WLZ
• instalacje teletechniczne - alarmowe, monitoringu, TV SAT, komputerowe, telefoniczne, automatyki, domofonowe,
• oświetlenie (wewnętrzne, zewnętrzne, awaryjne, iluminacje),

• systemy oświetlenia przemysłowego,

• systemy sterowania oświetleniem,
• osprzęt elektryczny (gniazda, włączniki, czujniki ruchu),
• rozdzielnice elektryczne do 1kV,
• zasilanie awaryjne UPS,

• rezerwowe systemy zasilania,

• monitoring jakości energii elektrycznej,
• pomiary elektryczne - kompleksowe badania instalacji elektrycznej, odgromowej, uziemienia, natężenia oświetlenia (badania fotometryczne)
• serwis instalacji i urządzeń, usługi elektryczne
- więcej szczegółów w zakładce Pogotowie techniczne Białystok

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

profesjonalne, bezpieczne i ekonomiczne

Strona główna

Kontakt:

 

Spectel Andrzej Popławski

Białystok

 

© 2020 | spectel | Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Kontakt:

 

Spectel Andrzej Popławski

Białystok

 

 

Zobacz nas w youtube
Kontak telefoniczny

+48 506 136 033

Kontakt e-mail

spectel@spectel.pl

Spectel na facebooku